У Тернополі для бійців АТО відкриють міні-хостел

Міні-хостел для бійців АТО планують відкрити у Тернополі члени місцевого осередку громадської організації "Товариство ветеранів АТО". Ця організація почала діяти у нашому місті від початку цього року, її головою є волонтер Ліза Шапошнік. Разом з однодумцями вона збирає допомогу для бійців АТО.

 - У цьому міні-хостелі ми плануємо поселяти бійців АТО, які є родом з окупованих територій. Адже під час ротації чи лікування у госпіталі таким людям повертатися нікуди, - каже Ліза Шапошнік. - Тож ми хочемо забезпечити їх житлом та всім необхідним, допоки держава не дасть їм помешкання. Ми займатимемося харчуванням бійців та збором допомоги для них, щоб вони не почувалися покинутими. 

Також організація "Товариство ветеранів АТО" допомагатиме малозабезпеченим інвалідам АТО, лобіюватиме інтереси учасників АТО, займатиметься пошуком роботи для них, щоб повертати їх до мирного життя, пише 20хвилин.

- Зараз ми шукаємо приміщення для міні-хостелу, - каже Ліза Шапошнік. - Хочемо орендувати для цього будинок, де можна буде поселити 20 чоловік. Також там буде склад, де збиратимемо допомогу на передову. 
 
Довідка
Аби підтримати громадську ініціативу можна перераховувати кошти на рахунок - 5168755325828255 Приватбанк Шапошнік Єлизавета Сергіїівна. Телефон: (066) 6797419. 

Тернопіль міні-хостел бійці АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі