На Тернопільщині 23-річну дівчину вбили напередодні заручин

В рідному селі люди не тямляться від горя через смерть молодої продавчині. Але найгірше, кажуть, мамі, сестричці та коханому дівчини, який вже придбав перстень. Бо незабаром молоді люди мали заручитись.

Все село Деренівка, що на Теребовлянщині, шоковане звісткою про загибель молодої односельчанки – Тані Войтович. Дівчині 25 січня мало б виповнитись лише 24.

Нагадаємо, тіло дівчини зі слідами насильницької смерті знайшли близько 19.00 15 січня в овочевому кіоску, що на вул. Князя Василька в Теребовлі, де вона працювала продавцем.  В скоєнні вбивства правоохоронці підозрюють молодого чоловіка віком приблизно 30 років.

Горе яке, біда, - односельчанка родини на тому кінці дроту не могла стримати емоцій, - це золота дитина була. Весілля мали б гуляти, а тепер в нас похорон. Вони з хлопцем довго зустрічались. Побратись мали скоро. Заручини планували, він вже перстень купив. За що ж її той нелюд убив? За 500 грн. з каси? То що ж це робиться?

У траурі – і сусіднє село Довге, де розташована сільрада Деренівки. Люди кажуть, добре знали і загиблу Таню, і її родину, пише 20 хвилин

Це дуже порядна сім’я - і батьки, і діти – розповіла мешканка с. Довге, яка просила не називати її прізвища в газеті. – Батько в ДАІ працював, але вже помер років 10 тому. Мама – працює в управлінні сільського господарства. Молодша сестричка загиблої – медсестра у тернопільській лікарні.

Про загиблу дівчинку люди говорять охоче. Кажуть, чим більше добра згадають, тим спокійніше буде дитині на тому світі. А доброго у неї було, кажуть, дуже багато.

Вихована, комунікабельна, весела і спокійна дитина, дуже привітна, - згадують односельці загиблу дівчинку. – До всіх з повагою – і до неї теж. Заробляла, де могла, аби зібрати на весілля…

Тернопільщина 23-річна дівчина напередодні заручин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі