На Тернопільщині школярі розмальовують титанові пластини для бронежилетів

Справжня майстерня з виготовлення оберегів для військових діє в Обласному комунальному музеї Богдана Лепкого в м. Бережани.

Майстер-класи проводять працівники Бережанської станції юних техніків під керівництвом Галини Стець. Під пильним наглядом керівників гуртків: Мар’яни Івасіків, Галини Чорної, Надії Пелипець, Ганни Лесів, Олександри Музики бережанські школярі виготовляють обереги в різних техніках, а саме: бісероплетіння, м’яка іграшка, народна іграшка, паперопластика тощо. Справжніми шедаврами стали розмальовані пластини до бронежилетів, пише зз.

На титанові пластини малюнки нанесені стійкими акриловими фарбами. Зображено національну символіку, ангелів-хоронителів тощо. Як зазначила в. о. керівника Бережанської районної станції юних техніків Галина Стець, ці малюнки мають захищати вояків і надихати їх на перемогу.

Розмальовані бронежилети та виготовлені іграшки-сувеніри будуть передані до Районного координаційного центру підтримки бійців АТО з метою відправки їх у зону АТО військовослужбовцям, для яких вони слугуватимуть своєрідними оберегами.

Тернопільщина школярі титанові пластини для бронежилетів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі