• Головна
  • На Тернопільському ставі освятили воду
16:00, 18 січня 2015 р.

На Тернопільському ставі освятили воду

Як ми повідомляли, сьогодні у Тернополі відбувся Марш Миру. Співаючи релігійні пісні, із молитвою та вигуками «Слава Україні!» хода пройшла вулицею Руською. Біля пам’ятного хреста, встановленого на честь 1020-річчя хрещення Київської Русі, усі присутні помолилися за мир в Україні, хвилиною мовчання вшанували усіх, хто поліг за волю та незалежність нашої держави.

Виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Іван Крисак зазначив, що Марш Миру є символом солідарності із жителями сходу та військовими які оберігають наш спокій.

«За кордоном також проходять Марші Миру – так світова спільнота виявляє солідарність із нашим народом, - наголосив Іван Крисак. – Протягом останнього часу стосунки з Росією загострилися, події під Волновахою є свідчення того, що Росія не хоче розв’язувати конфлікт мирним шляхом. Керівництво нашої держави докладає усіх зусиль, щоб уникнути проливання крові, щоб наші Герої повернулися до дому живими. Сьогодні, йдучи по дорозі, я згадував передноворічні вітаннями. Ми бажали миру. Цього року, в контексті подій, які відбувається, як ніколи актуальним стало це побажання. Вірю, що сьогодні, коли ми щиро молилися і просили в Бога миру і спокою, він зглянеться над нами і додасть нам мужності, здоров’я, наснаги, патріотизму для того, щоб об’єднатися разом, захистити Україну і вже цього року  святкувати перемогу».

Після спільної молитви архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк здійснив чин освячення води.

«Молюся, щоб у цей нелегкий час випробувань для нашого народу, серед нас не було тих, що мовчать або є байдужі. Невинно пролита кров наших братів мусить зруйнувати цю злочинну байдужість», - зазначив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

На завершення усі присутні заспівали «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни!».

На Тернопільському ставі освятили воду (фото) - фото 1

На Тернопільському ставі освятили воду (фото) - фото 1

На Тернопільському ставі освятили воду (фото) - фото 1

На Тернопільському ставі освятили воду (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський став #освятили воду

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...