Тернопільські оперативники карного розшуку поїхали в зону АТО (фоторепортаж)

Виконувати бойові завдання на території східного регіону України поїхали п’ятеро співробітників спецпідрозділу управління боротьби з організованою злочинністю  і стільки ж оперативників карного розшуку. Вони змінять своїх колег, які впродовж місяця несли службу  у зоні АТО.

З напутнім словом до оперативників звернувся заступник начальника обласної міліції Олег Ляхович.

- Ситуація на сході неспокійна,  - відзначив Олег Михайлович. – Тримайтеся разом, бережіть один одного, підтримуйте. Пам’ятайте, що вас тут чекають рідні, повертайтеся живими і неушкодженими.

В зоні АТО оперативники будуть забезпечувати охорону громадського порядку, нестимуть службу на блокпостах, патрулюватимуть вулиці, допомагатимуть місцевій міліції та мирним мешканцям.

Перед довгою і небезпечною дорогою бійців поблагословив священик. Побажав мирної служби та швидкого повернення на рідну Тернопільщину.

Попри те, що це вже далеко не перша ротація, оперативників вдалося забезпечити усім необхідним: формою, взуттям, спецзасобами, зброєю, медикаментами, харчуванням. Про це подбало керівництво обласної міліції, громадські організації, меценати та небайдужі люди.

Провести хлопців прийшли найрідніші люди. В очах тих, хто залишається на мирній землі, бриніли сльози, а на обличчях читалося хвилювання, однак вони пишаються мужністю своїх синів, чоловіків, братів.

Проводжаючі бажали захисникам успіхів, міцного здоров’я і швидкого повернення додому живими та здоровими!

Тернопільські оперативники карного розшуку поїхали в зону АТО (фоторепортаж) (фото) - фото 1
Тернопільські оперативники карного розшуку поїхали в зону АТО (фоторепортаж) (фото) - фото 1
Тернопільські оперативники карного розшуку поїхали в зону АТО (фоторепортаж) (фото) - фото 2 Тернопільські оперативники карного розшуку поїхали в зону АТО (фоторепортаж) (фото) - фото 2 Тернопільські оперативники карного розшуку поїхали в зону АТО (фоторепортаж) (фото) - фото 2 Тернопільські оперативники карного розшуку поїхали в зону АТО (фоторепортаж) (фото) - фото 2
Тернопільські оперативники карний розшук зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі