• Головна
  • Бомжам у паспорт впишуть адреси смітників
16:22, 18 серпня 2011 р.

Бомжам у паспорт впишуть адреси смітників

Бомжам у паспорт вписуватимуть адреси їхніх смітників, але тільки після сплати держмита, - інформує Експрес. Кабінет міністрів затвердив порядок реєстрації місця проживання чи перебування бездомних осіб.

Відповідну постанову схвалено на засіданні уряду, повідомляє УНІАН департамент інформації і комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Повідомляється, що Міністерство внутрішніх справ розробило Порядок реєстрації місця проживання чи перебування бездомних осіб, а також проект постанови про його затвердження.

Даний порядок передбачає, що реєстрація місця проживання чи перебування бездомної особи здійснюється шляхом внесення до паспортного документа, що підтверджує законність проживання на території Україні, відомостей про місце проживання або перебування бездомної людини із зазначенням місцезнаходження центру обліку бездомних громадян, де вона зареєстрована, або закладу для бездомних осіб, де їй надається тимчасове житло.

Для реєстрації бездомна особа подає: заяву про реєстрацію, копію посвідчення про взяття на відповідний облік, паспорт, або документ, що підтверджує законність перебування на території країни, квитанцію про сплату держмита або документ про звільнення від сплати.

У той же час порядок не передбачає оформлення зняття з місця перебування бездомної особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України в кінці березня, холод суне в цілий регіон": синоптики про сніг
"Жахливий снігопад накриє Україну з лютою силою, потужна гроза хлине на ці області": синоптики про холод у березні
"Долар готує неприємний сюрприз?": фахівці пояснили, чого чекати від курсу валют найближчим часом
"Долар здивував усіх українців, ніхто не чекав такого від курсу валют": з'явився прогноз, до чого готуватися в обмінниках
Оголошення
live comments feed...