«Нова радість стала» сьогодні провели у Тернополі

Попри дощ і холодний вітер, творчі колективи Тернополя та області влаштували для тернополян своєрідний парад вертепів. Нагадаємо, що подібне дійство у Тернополі проходить щорічно.

«Парад вертепів проводиться з метою привернення уваги населення до українських звичаїв та традицій. Таке вертепне дійство існує ще з 16 століття. Тому й сьогодні ми прищеплюємо любов до українських традицій», - розповідає Тернополянам начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Василь Кармазин.

Цьогоріч  у фестивалі взяло участь 18 колективів. Розпочали свято вокальний ансамбль  "Тернопільводоканалу". Колектив існує 8 років, але цього року вперше взяв участь у подібному заході.

"Беручи участь у таких заходах відчуваєш себе справжнім українцем, - розповідає художній керівник вокального ансамблю "Тернопільводоканалу" Наталя Стець. - Для нас велика честь відкривати сьогоднішнє свято. Тішить те, що ми змогли хоча б трішки донести часточку нашої душі іншим людям, які прийшли подивитись на дійство".

Тернопіль парад вертепів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі