• Головна
  • Тарас Пастух: «Щоб розуміти потреби армії, нардепам потрібно спілкуватися з бійцями на бойових позиціях, а не читати генеральські звіти»
18:06, 19 січня 2015 р.

Тарас Пастух: «Щоб розуміти потреби армії, нардепам потрібно спілкуватися з бійцями на бойових позиціях, а не читати генеральські звіти»

Цими вихідними народні депутати з фракції "Об'єднання "Самопоміч" Тарас Пастух та Роман Семенуха та віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд відвідали Донбас.
Зокрема взяли участь у робочій нараді Донецької ОДА, щодо забезпечення життєдіяльності регіону. Крім того відвідали частини Збройних сил України на їх бойових позиціях в районі м. Дебальцеве. Під час перебування мали змогу поспілкуватися з рядовими бійцями та бойовими командирами, побачити реальний стан забезпечення армії.
 
"Щоб зрозуміти потреби армії та реальний стан її забезпечення, кожен народний депутат має відвідати зону АТО та поспілкуватися з рядовими бійцями на їх бойових позиціях. Те що ми читаємо в генеральських звітах кардинально різниться з реальною ситуацією. Тільки тоді, ми у стінах парламенту зможемо консолідовано підтримати наших хлопців та разом здолати агресора" - прокоментував Тарас Пастух.
 
Нагадаємо, до обрання народним депутатом від Тернополя Тарас Пастух був добровольцем 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тарас Пастух
Останні новини
Оголошення
live comments feed...