На Тернопільщині зібрали понад мільйон гривень для бійців АТО

Районний штаб національного спротиву підсумував роботу за минулий рік.

За час існування штабу зібрано 1 млн. 39 тис.грн., 5225 євро, 1350 дол., 350 фунтів.

Зібрано 24 тонни продуктів харчування, виготовлено та відправлено 18 буржуйок, відремонтовано та відправлено в батальйон «Збруч» 3 БРДМ і ГАЗ-66, придбано АКБ для автобуса, замінено мастил 46 літрів, антифризу − 120 літрів, замінено автомобільні ресори. Придбано джип «Галопер», який передано добровольчому батальйону «Айдар».

Зініційовано збір коштів, на які придбано 2 тепловізори на суму 220 тис. грн. Придбано 21 бінокль, один коліматорний приціл і передано в батальйон «Донбас». Допомогли одягом і взуттям 93-ій бригаді. 128 бригада в Дебальцеве отримала від штабу 25 берців, теплий одяг, продукти харчування, батальйон «Вікінги» − теплий одяг і взуття, 31-ий блокпост − одяг і взуття, продукти харчування на 11 чоловік, пише Народне слово

Виділено кошти на поховання двох земляків, загиблих в зоні АТО.

Медикаменти, футболки, калоприйомники, памперси передано у Харківський і Львівський госпіталі. Замінено колеса на автомобіль «Ланос» зведеного міліцейського батальйону у Попасній.

Проводяться регулярні відправки продуктів харчування та одягу за потребою через обласний штаб. Також надано допомогу добровольчому батальйону “Торнадо” та ДУК Правого сектору − одягом, взуттям, продуктами харчування.

Екіпіровано 162 чоловіки з числа мешканців Збаразького району на суму в середньому по 10 тисяч на кожного. Для 80-ої бригади придбано бензиновий генератор.

Бажаючим допомогти українському війську можна перераховувати кошти на такий рахунок: 26000055109726, ОКПО 39570509, МФО 338783. Також запрошуємо волонтерів для роботи у нашому штабі, каже лодимир ГОЛОДНЮК, голова правління штабу національного спротиву в Збаразькому районі

Тернопільщина понад мільйон гривень бійці АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі