“Рада мікрорайонів“, за прикладом інших обласних центрів, може з’явитись в Тернополі

Для цього треба, щоби тернополяни виявили таку ініціативу та самоорганізувались. На такий досвід інших міст натрапив помічник міського голови Максим Черкашин.

– Створюють такі ради голови вуличних, будинкових комітетів та ОСББ і серед себе обирають керівництво. Займаються вони веденням обліку соціально-незахищених громадян, опікуються старшими людьми, допомагають оформляти документи на отримання матеріальної допомоги та субсидій. Крім того регулярно проводяться наради за участю комунальників міста, депутатів, дільничного інспектора та лікаря сімейної медицини. Також місцева влада враховує пропозиції таких рад при формуванні титульних списків проведення ремонтних робіт і не тільки, – повідомляє Добі Максим Черкашин.

Як каже помічник мера, таким чином відбувається мікро-децентралізація влади в рамках окремого міста.

– Мешканці практично долучаються до управління містом, до визначення пріоритетів розвитку мікрорайону і беруть на себе певну відповідальність. Цей підхід забезпечує ефективне використання коштів громади. Жителі ретельно контролюють якість проведених робіт з благоустрою та беруть участь у співфінансуванні проектів. Налагоджується ефективний діалог між владою та громадою. Жителі відчувають відповідальність не лише за власну квартиру, але й за під’їзд, будинок, мікрорайон і врешті решт місто.

Тернопіль Рада мікрорайонів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі