Міліціонери з’ясовуватимуть, чи є загроза їхньому життю

Правоохоронці мають намір встановити,  чи несе загрозу їхньому життю повідомлення в соцмережах голови Тернопільського осередку ВО “Автомайдан” Ігора Василіва.

Нагадаємо, у своєму пості Василів повідомляв про схеми, до яких хочуть вдатися окремі міліціонери, щоб уникнути люстрації та приховати нечесним шляхом нажите майно. При цьому він пригрозив таким міліціонерам «зникненням».

«Ми змушені перевірити, чи є такі загрози, чи просто людина вирішила попіарити себе і організацію. Хоча організація і так відома, зробила багато корисних справ, а от така заява далеко її не красить», – зазначив керівник обласного управління міліції Олександр Богомол.

 Він зазначив, що в рамках відкритого кримінального провадження будуть проведені необхідін слідчі дії, але швидше за все, нікого карати не будуть.

«Я прекрасно розумію, що можливо і не буде ніяких наслідків з цього кримінального провадження і його й не повинно бути. Бо ми в емоціях багато чого зайвого говоримо інколи. Але нам треба розібратися, що ця людина мала на увазі. Якщо ця людина, яка це написала, чи Ігор Васильєв чи хтось інший просто написав це не для погрози, відповідно провадження буде закрите», – запевнив Олександр Богомол.

Водночас він додав, що всю інформацію, надану громадськими активістами, передано в прокуратуру, внутрішню службу та в Міністерство.

«Чи були зловживання працівників ДАІ мені і самому цікаво. Я не беру участі у їхніх корупційних діях. Але оцінку такими діям, якщо вони мали місце, мають давати компетентні органи. Бо писати про те, що повезуть до лісу… Їх ж не збирати гриби туди повезуть. Таке недопустимо робити», – наголосив керівник міліції.

Василів Богомол погрози
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі