У Тернополі показуватимуть телепередачу про воїнів АТО

З метою об’єктивного та всебічного інформування громадськості про ситуацію у зоні АТО та подвиг українських воїнів, які відстоюють територіальну цілісність та незалежність Вітчизни, Тернопільська обласна державна телерадіокомпанія запроваджує цикл тематичних телепередач.

Програма «Армія нескорених» виходитиме щочетверга на телеканалі ТТБ. Її автори мають намір розповісти про будні українських військових, про їх нелегку, але таку відповідальну в сучасних реаліях місію, показати роботу численних волонтерів, які працюють над забезпеченням бійців усім необхідним.

Творчий колектив програми вважає, що такий проект є особливо актуальним сьогодні та докладатимуть максимум зусиль, щоб програма здобула свого глядача і шанувальника. До речі, її назву обрано не випадково, адже Армією нескорених називали історики та сучасники українських повстанців -  учасників національно-визвольних змагань ХХ століття.

Спадкоємцями кращих традицій військових формувань українців, які діяли в різні періоди історії нашої держави, є наші сучасні воїни.

"Урядовий портал"
Тернопіль телепередача воїни АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі