«Самопоміч» нагадала, що Європа це кожен з нас

Соціальні наліпки, які нагадують кожному з нас про ввічливість, взаємоповагу та культуру, з'явились в громадському транспорті, на зупинках міста (а незабаром будуть розміщені у тернопільських школах та вишах).

Підгадати тернополянам про те, що українці вихована, європейська нація, вирішили активісти міського осередку ГО "Об'єднання "Самопоміч". Ініціатори переконані - наліпки матимуть позитивний вплив.

- Чимало людей, які подивляться і прочитають, згадають що зміни починаються з кожного з нас, - говорить голова міського осередку ГО "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Грицишин. - Поступитися місцем старшій людині, не викидати сміття під ноги, не лаятися – ніби дрібниці, але ж все починається з дрібного. Робота над собою важка, але лише змінивши себе, можна змінити оточення, а разом і всю країну. Можливо комусь це видається утопією, але ми віримо в те, що Європа – це кожен з нас, а наша сила – в єдності.

Пасажири, до слова, з посмішками реагують на наліпки.

- Мені оформлення нагадало жувальну гумку "кісс", - каже панянка років тридцяти з вигляду. - Пригадуєте, була така. Там веселі фантики з двома закоханими і короткими висловлювання накшталт "Кохання починається з поцілунка" чи "Любов, це коли ділишся шоколадкою". По-дитячому нагадують важливі речі.

ДОВІДКА

Тернополяни можуть запропонувати свої варіанти "нагадувань" та місця їх розміщення. З ідеями та пропозиціями можна звернутися в офіс "Самопомочі", що на Руській, 52 (2 поверх) чи за номером 52-27-27.

«Самопоміч» нагадала, що Європа це кожен з нас, фото-1
самопоміч Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі