“Швидка їхала більше години”: тернопільський Автомайдан вимагає розслідувати смертельну ДТП

ГО "Автомайдан Тернопіль" офіційно звертається до Департаменту охорони здоров"я облдержадміністрації з проханням провести службове розслідування і покарати винних у невчасному наданні медичної допомоги і розслідувати причини затримки швидкої допомоги, що могло призвести до смерті двох молодих людей.

“Очевидці ДТП, які разом з загиблими і потерпілою їхали (в інших автівках) у Тернопіль зустрічати тіло загиблого друга стверджують, що швидка медична допомога, їхала до місця ДТП більше години. Медики відхрещуються від провини, заявляючи що їх не пропускали учасники дорожнього руху в Теребовлі, потім вони заблудилися. Однак, у їхніх докементах вказано, що дісталися до місця аварії за 12 хвилин. Вже є розбіжності. Вимагаємо проведення належного розслідування.

Також звертаємося до УМВС в Тернопільській області з проханням провести належне розслідування, знайти винних та притягнути їх до кримінальної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, створення аварійної ситуації на дорозі та смерті 2 людей.

ГО "Автомайдан Тернопіль" бере під свій контроль розслідування цієї справи!.

Тому звертаємося до усіх очевидців, хто був на місці ДТП з першої хвилини, хто робив фото (які тепер є на новинних сайтах), у кого були включені відеореєстратори з проханням відгукнутися і надати матеріали. Ми повинні визначити точний час приїзду на місце ДТП швидкої допомоги. Ви можете допомогти слідству!! 097-291-00-03 дзвоніть”, - йдеться у повідомленні. 

Тернопіль Автомайдан розслідувати смертельну ДТП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі