Добровольці АТО не задоволені формою та... керівництвом держави

Відбулася чергова поїздка волонтерів Логістичного центра допомоги бійцям АТО за посередництва представника ГО "Майдан" Богдана Кіндія.

Тривала вона протягом чотирьох діб блок-постами в напрямку м.Щастя, с.Покровське, с.Чугинка Луганської області.

Повезли хлопцям військове спорядження, одяг, взуття, продукти харчування, засоби особистої гігієни, медичні засоби та індивідуальні передачі.

"На блок-постах зустрічали досить привітно. Якщо великий паспортний контроль та черга, то не потрібно лінуватися пройтися до хлопців, які перевіряють і сказати, що волонтери для військових, тоді пропускають без черги.

В Чугинку волонтери приїжджали лише один раз, ще аж влітку. Адже розташована місцевість під російським кордоном, і є занадто небезпечною для таких поїздок, тому там потрібно все, бо хлопці в полі, в бліндажах. Бійці навіть раді простому спілкуванню. Коли приїхали в м.Щастя, то його саме бомбили, і то так, що аж бус трусило. Було страшно, аж поки хлопці не пояснили, як падають міни. Волонтерів прихистили бійці "Айдару" з позивними "Святий" та "Дем'ян".

Побували "в гостях" на Луганщині у славнозвісних близнюків-захисників з Тернополя - Володимира та Ярослава Сімчуків, які стали справжніми улюбленцями соцмереж, переказавши своїм сім’ям вітання з війни: http://youtu.be/eOGV0vxI4Ak.

Хлопці з добровольчих батальйонів впевнені, що держава їх просто кинула, проте відступати ніхто не буде, живуть духом до перемоги. Сердечно вдячні добрим людям та волонтерам за допомогу та передають щирі привіти.

Нагальні потреби на даний час з вуст захисників: "бундесівська" або англійська форма (можна б/у, навіть нехай трохи потерта, бо наша форма горить, плавиться, таке пошиття, то просто відмивання грошей для чиновників), оптика нічного бачення, снайперські нічні приціли, біноклі хорошої якості із 20-кратним збільшенням і вище, теплі берци, "кікімори", маскувальні сітки, наколінники, налокітники, балаклави, тактичні окуляри, тактичні рукавиці, спальники. А також аптечки (джгути, кровоспинні, протизастудні), бо в хлопців вони ще часів Другої світової війни, де бинт 1968-го року виробництва", – розповіли волонтери.

АТО допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі