• Головна
  • Тернопільські школярі єднались на Театральному майдані (фото)
19:15, 22 січня 2015 р.

Тернопільські школярі єднались на Театральному майдані (фото)

У Тернополі відзначають День Соборності України. З цієї нагоди на Театральній площі міста провели флешмоб «Коло єднання».

Участь у заході взяли тернопільські школярі. За допомоги флешмобу вони ще раз продемонстрували свій патріотизм та віру в єдність свого народу, пишуть Тернополяни.

«Флешмоб «Коло єднання» приурочений  25-ій річниці утворення живого ланцюга єднання між Харковом та Львовом.  Не зважаючи на те, що подія відбулась ще у 1990 році, вона болить досі. Тому ми вкотре повинні проявляти свою єдність та цілісність», - зазначає учасниця флешмобу, учениця Тернопільської спеціалізованої школи  № 3 з поглибленим вивченням іноземних Анастасія.

Тернопільські школярі єднались на Театральному майдані (фото) (фото) - фото 1Тернопільські школярі єднались на Театральному майдані (фото) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #флешмоб #єднання
Останні новини
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
Малюк, якого мама на Великдень покинула напризволяще, вже має ім'я і прізвище
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
"120 000 гривень втратила жінка, яка хотіла придбати авто для ЗСУ": поліцейські Тернопільщини встановлюють особу афериста
Оголошення
live comments feed...