На Тернопільщині сотні людей провели в останню путь бійця, який загинув в Донецькому аеропорту (ФОТО)

Сотні людей провели сьогодні, 22 січня, в останню путь 22-річного мешканця села Жабинці Гусятинського району Володимира Труха. Боєць 80 аеромобільної бригади загинув 17 січня під час штурму Донецького аеропорту. Мобілізували хлопця у серпні минулого року. А у листопаді потрапив у зону проведення АТО.

Попрощатися з Володимиром прийшли рідні, друзі, мешканці навколишніх сіл, приїхали бойові побратими, волонтери. «Герої не вмирають!», «Слава Україні», «Україна – понад усе!», - з такими вигуками рушала багатолюдна процесія.

Чин похорону здійснив владика владика Дмитро Григорак (ЧСВВ).

«Є смерті, які утверджують життя, дають життя іншим,- зазначив владика. - Першою такою смерть на хрест нашого Господа Ісуса Христа, яка дарувала  спасіння всім людям. Напевно,  там, у кращому світі, наші Герої в тому світі кращому також люблять Батьківщину, рідних, друзів. Вони засвідчиди цю любов найвищою жертвою -  ціною власного життя. Вона стверджує наше життя. Адже завдяки їхньому геройству ми маємо мирне життя. Ми живемо, працюємо, любимо тільки тому, що там, на лінії фронту, нас захищають».

Владика подякував батькам за гідне виховання справжнього Героя, який віддав життя за Україну, і закликав бути сильними і мужніми, як їхній син,, пише vision.ternopil.ua

Пам`ятаймо подвиг нашого земляка. Нехай світла пам`ять про нього не згасне в наших серцях...

На Тернопільщині сотні людей провели в останню путь бійця, який загинув в  Донецькому аеропорту (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині сотні людей провели в останню путь бійця, який загинув в  Донецькому аеропорту (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині сотні людей провели в останню путь бійця, який загинув в  Донецькому аеропорту (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині сотні людей провели в останню путь бійця, який загинув в  Донецькому аеропорту (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині сотні людей провели в останню путь бійця, який загинув в  Донецькому аеропорту (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині сотні людей провели в останню путь бійця, який загинув в  Донецькому аеропорту (ФОТО) (фото) - фото 1 На Тернопільщині сотні людей провели в останню путь бійця, який загинув в  Донецькому аеропорту (ФОТО) (фото) - фото 1
Тернопільщина боєць Донецький аеропорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі