У Тернополі більше 2 млн. виділили на заходи із забезпечення обороноздатності

На заходи із забезпечення обороноздатності та дотримання громадського порядку у Тернополі в проекті бюджету на 2015 рік передбачено понад 2 мільйони 310 тисяч гривень.

Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, ці кошти будуть спрямовані на забезпечення ремонтно-відновлювальних робіт у бомбосховищах, придбання предметів індивідуального захисту та самооборони, паливно-мастильних матеріалів, засобів медичного призначення.

«У Тернополі передбачено провести цілий комплекс заходів щодо забезпечення обороноздатності та дотримання громадського порядку в місті, - каже Сергій Надал. – Саме тому у проекті бюджету ми передбачаємо кошти для першочергових потреб для захисту місцевого населення, а також вносимо на розгляд депутатів «Програму забезпечення обороноздатності військових формувань», на яку плануємо виділити мільйон гривень. Ці кошти будуть спрямовані для придбання спорядження, техніки та інших необхідних речей, які потрібні для бійців, які будуть вирушати із Тернополя у зону АТО».

Варто зазначити, що у зв’язку з трагічними подіями на Сході України, у місті відбулося позачергове засідання антитерористичного центру за участі керівників Служби безпеки України, Міністерства надзвичайних ситуацій і Міністерства внутрішніх справ у Тернопільській області. За результатами засідання прийнято рішення реалізувати цілий комплекс заходів, зокрема ввести посилені патрулі вулиць міста у вечірній та нічний час, посилити охорону об’єктів стратегічного значення, місць масового скупчення людей, а також підготувати до розгортання блок-пости на в’їздах в місто, де службу будуть нести правоохоронці.

Тернопіль оброноздатність бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі