Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО)

“Треба діяти”, “Я - Маріуполь”, “Я - Україна” - із такими плакатами вийшли люди на Театральний майдан.

Понад півсотні тернополян  висловили протест проти російської агресії. Серед учасників акції були студенти та представники громадських організацій. Вони вимагають від влади, ООН, ЄС та світової спільноти конкретних рішень і кроків стосовно останніх подій на Сході України.

“Ми прийшли висловити нашу позицію, що ми проти війни і за мир в Україні. Також вшановуємо людей, які віддали життя за мир в Україні”, - каже студентка ТНЕУ Оля.

“Якщо лінія фронту зараз на Донбасі, завтра може бути по всій Україні. Не можна бути байдужім до подій, які відбуваються зараз в Україні”, - зазначив учасник акції, голова ГО Молодіжне об'єднання "Файне місто” Василь Томчишин. 

Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 1 Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 1 Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 1 Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 1 Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 1 Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 1 Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 1 Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 1
Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 2
Понад півсотні тернополян вийшли на акцію “Я - Маріуполь” (ФОТО) (фото) - фото 2
Понад півсотні тернополян акція “ Я - Маріуполь”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі