Тернополянам пропонують замість бомбосховищ ховатися у підвалах

Стан об’єктів цивільної оборони в Україні в Тернопільській області настільки плачевний, що чиновникам ОДА навіть не вистачає сміливості говорити про це конкретно.

В облдержадміністрації інформують, що готовність бомбосховищ загалом по Україні становить близько 40%. Яка ж ситуація в області. За даними ОДА, «трохи краща».

Стан захисних споруд чиновники характеризують як «дуже різний».

«Минулого року ми проаналізували стан усіх захисних споруд, які розміщенні на території Тернопільщини. На жаль, не всі вони у належному стані. Зараз на всій території України - режим підвищеної готовності. Тому ми маємо передбачити місця для захисту мешканців краю у випадку виникнення надзвичайних ситуацій», – традиційно ні про що заявив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра.
Він додав, що функції захисних споруд для населення можуть виконувати і підвали будівель, а тому вони повинні бути в належному стані, зокрема, максимально розчищені від зайвих предметів, обладнані необхідними технічними засобами та матеріалами тощо.

Хто саме буде цим займатися і стежити, щоб в підвалах навели порядок, а колишні бомбосховища хоч трішки довели до пуття чиновники не інформують.

бомбосховища
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі