У Тернополі досі не викорінили практику надання партіям офісів в безкоштовну оренду

Міська рада надала в безкоштовну оренду близько 40 тис кв м комунальної нерухомості.

Під час сесії окремі депутати критикували такі підходи, мовляв, в список «халявщиків» попадають організації, які б цілком могли платити орендну плату і в такий спосіб поповнювати міський бюджет. До того ж, немає звіту від ГО, щоб можна було скласти уяву, яку користь приносить кожна організація місту за те, що отримує дармове приміщення.

Голова депутатської комісії Олег Напора зазначив, що під час підготовки даного питання аналогічні зауваження звучали і на засіданні комісії.

«Але для того, щоб ми перейшли на платну оренду нам потрібна добра воля самих громадських організацій. А вони апелють до нас, що зараз не можуть платити орендну плату. Окрім цього в положення про оренду в нас немає пункту, який би регламентував перехід з безоплатної оренди на платну. Коли сесія внесе доповнення до положення і затвердить такий пункт, тоді можна буде вести мову про запровадження орендної плати для ГО», – сказав Напора.

Як відомо, в Тернополі з року в рік в безкоштовну оренду отримують приміщення і партійні організації, а також наближені до них ГО, за якими по суті, стоять ті самі представники партій.

оренда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі