• Головна
  • Невдовзі у Тернополі з`явиться «романтичний тролейбус»
17:30, 28 січня 2015 р.

Невдовзі у Тернополі з`явиться «романтичний тролейбус»

Тернопільська молодь взялася за реалізацію чергового етапу проекту «Тролейбус щастя». Вже в лютому вулицями міста курсуватиме «романтичний тролейбус», тематика якого буде приурочена Дню закоханих.

Їздитиме він за маршрутом №2 – у тролейбусі №167 «Веселих свят» знімуть новорічно-різдвяні аксесуари та створять атмосферу, притаманну Дню Святого Валентина.

-       Проект «Тролейбус щастя» реалізовано Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка і комунальним підприємством «Тернопільелектротранс» за ініціативи та підтримки директора Андрія Мастюха на основі проекту «Зроби своє місто кращим» кафедри інформатики ТНПУ, - розповідає Тернополянам координатор проекту Галина Полюга. – Ідея виникла спонтанно і ми щасливі, що вона знайшла підтримку і нам допомагають втілювати в життя задумане. Волонтерів ми шукаємо з числа наших студентів – їх ніколи не бракує.

Додамо, що на даний час Тернополем ще їздить тролейбус «Веселих свят», "Сім кольорів щастя" та «Україна Єдина!». Місцеві мешканці часто навмисно чекають саме їх, аби підняти собі настрій та зайвий раз посміхнутися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #"романтичний тролейбус"
Останні новини
ТОП новини
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
"ТЦК почали посилено підстерігати людей 5-ти категорій, названо повний перелік ознак цих осіб": мобілізація, ВЛК, повістки
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Оголошення