Загиблого «кіборга» Тернопільщина зустрічала на колінах з церковним передзвоном (відео)

Тіло загиблого "кіборга" Ігоря Римара від Тернополя до села Трибухівці серед ночі супроводжувала довжелезна колона автомобілів.

По самих селах люди запалювали лампадки, вшановуючи пам’ять героя, били у дзвони, ставали на коліна.

Про це на своїй сторінці в соцмережах пише журналіст Андрій Орляк, який їхав у кортежі з представниками "Автомайдану".

"Спершу було кількадесят, а потім, мабуть, кілька сотень автомобілів. По шосе вервиця розтягнулася на кілометри. Дорогою, у кожному селі вздовж траси на колінах стояли люди. Запалені лампадки - викладені на сотні метрів. І у кожному селі - короткий молебень біля труни "кіборга". Часто чулися церковні дзвони. В Бучачі колону зустріли близько 2-ї ночі. Людей було щонайменше півтисячі. Сотні були при в'їзді у Трибухівці, що одразу за Бучачем.
Така масовість і небайдужість, звісно, вразила. Але ще більше вразили саме поодинокі люди з лампадками в руках. Приміром, ще у Тернополі на зупинці біля Збаразького кільця на колінах стояв самотній чоловік, навколо більше - ні душі. Чи троє жіночок у білих халатах, які у темряві чекали на колону біля якоїсь чи то лікарні, чи медпункту. Або двє працівників заправки, що біз зна де також роздобули лампадки і стояли біля АЗС.
Після такого - схолєри висновків плодяться в голові. І один з них вже точно безкомпромісний: Герої не вмирають!", – написав Андрій Орляк.

Ігор Римар АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі