• Головна
  • У центрі Тернополя на пішохідному переході збили жінку
13:00, 29 січня 2015 р.

У центрі Тернополя на пішохідному переході збили жінку

28 січня біля 8 години на вулиці Руській Тернополя сталася ДТП.

57-річний водій автомобіля «Део Ланос» допустив наїзд на пішохода. 26-річна тернополянка здійснювала перехід по пішохідному переходу.

Пішохода з переломами госпіталізували в лікарню. У обласному ДАІ нагадують, що лише повага між водіями та пішоходами, зможе попередити подібні  випадки, зберегти їх життя та здоров’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Центр Тернополя #пішохідний перехід #збили людину
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Найшкідливіший спосіб приготування кави: чому ранковий напій може "садити" серце
Оголошення