«Правий сектор» тиснутиме у Тернополі на суд пікетом, аби не дати під арешт свого активіста

Прийти протестувати проти суддівського свавілля закликає лідер "Правого Сектора" Тернопільщини Василь Лабайчук .

«Усі вже знають, що патріотична громада Кременця провела смітникову люстрацію для нечестивих суддів. Менти, замість боротися з причиною, почали переслідувати патріотів.
27 січня кременецькому активісту Віталію Ващенко за "наругу" над "честю сУдді" винесли рішення про попередній "домашній арешт". 2 лютого в Тернопільському міськрайонному суді (вул. Котляревського, 34) відбудеться чергове засідання з приводу вже нашого тернопільського активіста Олега Селецького. За неофіційною інформацією його арештують. Закликаємо всю патріотичну громаду долучитися до акції підтримки під судом», – написав Василь Лабайчук.

Пікет суду розпочнеться о 13:30 год.

Нагадаємо 16 січня представники “Народної ради”, партії “Правий сектор” та представники незалежного об’єднання профспілок “Трудова солідарність” провели пікет Кременецького  райсуду.

Вони намагалися з’ясувати причини та обставини, які призвели до несправедливого, на їх думку, рішення суду, а саме, звільнення від кримінальної відповідальності колишнього міського голови Почаєва, якого звинувачують у незаконному відчуженню земельної ділянки площею 4,5 га.

Під час акції протесту група невідомих осіб увійшла в приміщення кабінету судді Кременецького райсуду. Після словесної перепалки люди вивели суддю на вулицю та посадили її у сміттєвий бак. Також обурені люди запхали в бак і голову Кременецького суду.

За даним фактом було відкрито провадження за ст. 296 ч. 2 Кримінального кодексу України (хуліганство) та за ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного).

 

пікет суд люстрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі