Скільки часу готуватимуть тернопільських мобілізованих для поїздки в зону АТО?

У навчальних центрах Збройних Сил України розпочався прийом військовозобов’язаних, призваних в рамках четвертої черги часткової мобілізації. 

Перші партії мобілізованих із військових комісаріатів Києва та інших міст України прибувають до пунктів прийому особового складу, розгорнутих на базі п’яти навчальних центрів Збройних Сил України.

Після проходження процедури прийому, яка передбачає забезпечення військовослужбовців обмундируванням, військовим спорядженням, розміщення в казармах та наметових містечках, проведення відповідних інструктажів тощо, з ними розпочнуться планові заняття. Так, на базі 169 та 184 навчальних центрів Збройних Сил України, що на Чернігівщині та Львівщині відповідно, готуватимуть практично весь спектр військових фахівців для Сухопутних військ. Курс підготовки, залежно від специфіки кожної спеціальності, триватиме близько місяця, після чого відбудеться розподіл військовослужбовців по військових частинах.

Одночасно з солдатами та сержантами підготовку проходитимуть мобілізовані офіцери запасу. Це командири механізованих, танкових, десантних, артилерійських та інженерних підрозділів, фахівці по роботі з особовим складом, а також військові диригенти. Впродовж 26 днів з ними буде проведено комплекс теоретичних і практичних занять, під час яких вони пригадають та вдосконалять свої командирські навички за відповідними військово-обліковими спеціальностями.

При цьому велика увага приділятиметься навчанню офіцерів основ роботи з особовим складом у сфері морально-психологічного забезпечення, командирського лідерства, надання психологічної допомоги підлеглим у кризових ситуаціях та іншим специфічним вмінням, необхідним для ефективного управління підрозділами.

Заняття з мобілізованими проводитимуть досвідчені офіцери, які мають значний досвід виконання бойових завдань в рамках антитерористичної операції на сході України, а також у миротворчих та навчальних місіях в Афганістані, Республіці Ірак, Африці та колишній Югославії.

Під час зборів мобілізовані проживатимуть у наметових містечках, де вже розгорнуті польові кухні та їдальні, довідково-інформаційні пункти та інші необхідні об’єкти соціально-побутової інфраструктури.

Тернопільські мобілізовані поїздка в зону АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі