![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:00, 31 січня 2015 р.
На Тернопільщині випадковий попутник обікрав священника
57-річний мешканець села Рідколісся Монастириського району викрав барсетку у священика із сусіднього села.
Як повідомив начальник Монастириського райвідділу міліції Андрій Гожій, священнослужитель села Високе приїхав до райцентру у власних справах.
Повертаючись додому, чоловік підібрав випадкового попутника, котрий голосував на узбіччі при виїзді з міста. Пасажир та власник автотранспорту дорогою розмовляли, а в центрі села Рідколісся пасажир попросив спинитися. Чемно подякував та вийшов з машини.
Приїхавши додому, священик виявив пропажу власної барсетки з усіма документами та грошима, а це близько двох тисяч гривень. Чоловік звернувся за допомогою в міліцію.
Оперативники по гарячих слідах встановили особу крадія барсетки. Чоловік навіть не встиг почати витрачати викрадені кошти. Зловмисник у скоєному зізнався. Правоохоронці вилучили усю викрадену готівку. Розшукали міліціоненери і барсетку з документами, яку злодій викинув поблизу сільського клубу.
Слідчі Монастириського РВ відкрили кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України – крадіжка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:04, 16 липня
82
12:12, 16 липня
15
live comments feed...