• Головна
  • На Тернопільщині День жалоби у зв’язку з загибеллю трьох військових
18:00, 1 лютого 2015 р.

На Тернопільщині День жалоби у зв’язку з загибеллю трьох військових

1 лютого на Тернопільщині оголошено Днем жалоби.

Згідно з розпорядженням виконувача обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака у зв’язку із загибеллю в зоні проведення антитерористичної операції жителя с. Кам’янки Підволочиського р-ну, бійця 80 бригади Івана Воробля, жителя с. Курівці Зборівського району, бійця 24 механізованої бригади Юрія Флиста та жителя с. Щепанів Козівського району, бійця батальйону «Айдар» Ярослава Сташківа 1 лютого у Тернопільській області оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблими у День жалоби на території області буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях на території області.

Також в області доручено відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм аудіовізуальних засобів масової інформації, які діють на території області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День жалоби #загибель трьох бійців з Тернопільщини
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Оголошення