• Головна
  • У Тернополі активісти «Правого сектора» під стіни суду принесли сміттєвий контейнер
15:30, 2 лютого 2015 р.

У Тернополі активісти «Правого сектора» під стіни суду принесли сміттєвий контейнер

Сьогодні близько сотні активістів «Правого сектора» принесли сміттєвий контейнер під стіни Тернопільського міськрайонного суду, де сьогодні відбудеться судове засідання над одним з учасників суддівської люстрації у Кременці.

Із плакатами «Революція переможе», «Смерть режиму внутрішньої окупації», «Революція триває» люди вигукували «Ганьба!» працівникам суду.

- Сьогодні прийшли тому, що тут буде відбуватися чергове судове засідання над учасником кременецької акції, – розповів керівник «Правого сектору» на Тернопільщині Василь Лабайчук. – Трьох людей, яких підозрюють, обрали не випадково. У них є певна неприязнь чи задавнений конфлікт з правоохоронцями. Зараз «Правий сектор» 90% своєї діяльності зосереджує на допомозі Сходу: хтось безпосередньо воює, хтось займається волонтерством, медичною службою. Цією безглуздою справою вони зараз зривають нашу роботу. В той час, коли наші хлопці гинуть на Сході, нам не хотілося б робити ніяких різких кроків, але я хочу щоб громада знала, що спершу посадять когось з «Правого сектору», потім когось іншого і все повернеться до того, що було до Майдану, пише Наш день

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #активісти #Правий сектор #пікет #районний суд
live comments feed...