У Тернополі для хлопців, які захищають нас в зоні АТО, шиють термобілизну. Потрібна допомога

Трохи більше двох метрів тканини та кілька годин роботи – і теплий комплект для одного військового готовий. Термобілизну для хлопців, які захищають нас в зоні АТО, створює тернопільський дизайнер  Оксана Бачинська. Для пошиття використовує м’яку флісову тканину.

- Вона хороша тим, що вона тримає тепло, вона швидко висихає. І, так як я спілкуюся з хлопцями з АТО, вони, в принципі, задоволені, і, кажуть, що без нього – ніяк,- каже ОКСАНА БАЧИНСЬКА, дизайнер, учасниця міської ГО «Самопоміч».

Собівартість одного такого комплекту – приблизно 130 гривень. Загалом, запевняє дизайнер, за весь період роботи майстрині виготовили кілька тисяч теплих костюмів.

- Зараз до нас звернулися з Херсону, тому що там вибухнув склад, і в них погоріли і речі, і матраци, і все. І хлопці дзвонили, що потрібна їм зараз така термобілизна. І ми збираємо саме туди,- розповідає  Інтб Оксана.

Усе необхідне дизайнерка купує за свій кошт. Втім, каже Оксана Бачинська, цього недостатньо, адже за допомогою звертається чимало хлопців-військових. Відтак, просить долучитися до справи усіх небайдужих: «Збираємо допомогу, фактично, на «Збруч» будемо і на 128 бригаду, на Дебальцеве. Так що, я прошу людей, які би хотіли і можуть допомогти, звертатися на офіс "Об'єднання "Самопоміч"" за адресою Руська, 52, (2 поверх). Ну і можна, звичайно, прямо сюди, на Київську, 2, до мене». 

Також усі, хто має можливість допомогти, може перевести гроші на карточку Приватбанку 4731217104569379 (одержувач Оксана Бачинська).

 

Тернопіль термобілизна зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі