• Головна
  • На Кременеччині хочуть повернути землю, яку «хапнули» під гелікоптерний майданчик для Януковича
16:30, 3 лютого 2015 р.

На Кременеччині хочуть повернути землю, яку «хапнули» під гелікоптерний майданчик для Януковича

Кременецька районна рада просить Службу автомобільних  доріг у Тернопільській області повернути землю, які за часів керування в області регіонала Хоптяна було «підпільно» забрано у місцевої громади для спорудження біля Почаєва гелікоптерного майданчика і створення усіх зручностей, щоб Віктор Янукович міг прилітати на великі релігійні свята в Почаївську лавру.

Зараз райрада просить автодорівців добровільно відмовитись від 4га із виділених їм  5га.

Про це йдеться у зверненні до очільника облавтодору, прийнятому на сесії райради.

«За інформацією Почаївської міської ради, 570 громадян звернулися до неї із заявами щодо виділення земельних ділянок, 7 із них на даний час – учасники АТО. Відсутність вільних земель у місті ускладнює виділення земельних ділянок навіть для тих, хто брав чи бере участь в антитерористичній операції, не говорячи вже про задоволення заяв інших категорій громадян. Крім того, прийняття розпорядчого документа районною державною адміністрацією про погодження проекту землеустрою щодо відведення організації, яку Ви очолюєте, земельної ділянки в постійне користування було зроблено без врахування думки громади м.Почаєва і таємно від неї. Було погоджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Тернопільській області для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (для обслуговування відкритої стоянки автотранспорту з елементами придорожнього сервісу) загальною площею  5 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення (пасовища), які перебували у постійному користуванні Державного навчального закладу «Почаївське вище професійне училище» за межами населеного пункту на території Почаївської міської ради Кременецького району Тернопільської області.

Після зміни  суспільно-політичної ситуації, зміни влади в Україні почало підніматися громадою питання повернення даної земельної ділянки. Тим більше, мета з якою вона виділялася, в розумінні жителів району -  для того аби збудувати вертолітний майданчик для колишнього Президента України Януковича В.Ф.

Впродовж декількох років Вашим підприємством використовувалася для потреб із зазначеної земельної ділянки лише незначна площа - до 1га. Вочевидь, потреби у використанні усіх 5 виділених гектарів немає», – вказано у зверненні.

Відтак районна рада попросила керівництво облавтодору врахувати гостроту і актуальність піднятої проблеми і добровільно відмовитися від права користування тієї частиною земельної ділянки, на якій службою автомобільних доріг з часу набуття права на користування нею не проведено жодних робіт.  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кременець #земля #Почаїв
Оголошення
live comments feed...