• Головна
  • Святкує Тернопільський замок (фото)
13:50, 28 серпня 2011 р.

Святкує Тернопільський замок (фото)

Гуляючи вчора навколо тернопільського замку, я мала таке відчуття, наче за кілька кроків проминула кілька століть: від давньоруського часу крізь пізнє середньовіччя до сьогодення. А по дорозі ще й потрапила у куточок Японії в Тернополі!

На святі Тернопільського замку менестрелі зачаровують мелодіями волинки та інших давніх інструментів… Грають україно-англійський гурт «Dark Patric» та рідні «Spiritual Seasons». Аж раптом ти опиняєшся у вирі не іграшкової боротьби: бряжчанням мечів та зіткненням щитів руські воїни доводять свою перевагу над монгольськими ворогами.

Мужньому та широкоплечому парубку Івану з з тернопільського клубу історичної реконструкції «Грифон» дісталася роль «невірного». Втім, це не завадило хлопцю продемонструвати лицарську міць у бої перед вдячною тернопільською публікою.

Під стінами оновленого замку розвіваються стяги, пригощають медовухою та кулешем від арт-бару «Коза» та ресторану «Шинок», розмальовують тіло загадковими знаками, швендяють по-дивному вбрані люди, наче прибулі на машині часу.

Василь, студент Інституту мистецтв ТНПУ, сьогодні одружився. Він став головним героєм традиційного весілля, показово розіграного для тернополян театром «Калейдоскоп».

А якщо ви тільки хочете освідчитися у своїх почуттях, то клуб україно-японської дружби «Дарума» навчить вас, як зробити це каліграфічно, за допомогою ієрогліфів. Любителі гострих відчуттів могли поспостерігати, як вправно володіють гостротою катани хлопці з клубу бойових мистецтв «Кендо».

Для діток теж влаштували усілякі забави, спорудження паперового замку – сумувати найменшеньким не доводилося.

Усередині давнього замку відкрили постійну експозицію з історії фортеці над Серетом, організували фотовиставку та підведення підсумків проміжного етапу конкурсу «Тернопіль вчора – Тернопіль сьогодні».

У таємничих казематах замку відбувся інтерактивний відео-перфоманс від Андрія Базюти та Саші Макарської з музичним супроводом від активістів електронного лейблу Pincet.
А поруч, на набережній, - шугають моторні човни, злітають у повітря аеростати… На сцені нагороджують переможців змагань, відзначають ветеранів у рік століття водо-моторного спорту в Україні.

Проект «Ukrainian spirit» дарує тернополянам та гостям міста яскравий концерт: грає рок-н-рольний «От вінта», читають реп тернопільські «Хай Вей», запалюють диско-ритмами гурт «D.Край», розважає тернополян Дзідзьо.

Святкує Тернопільський замок (фото), фото-1
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-2
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-3
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-4
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-5
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-6
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-7
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-8
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-9
Святкує Тернопільський замок (фото), фото-10

Іван з клубу "Грифон" в костюмі монгольського воїна 13 ст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...