• Головна
  • У Тернополі розпочався набір учнів до БізнесШколи ЮніорБанку
Новини компаній
15:14, 4 лютого 2015 р.

У Тернополі розпочався набір учнів до БізнесШколи ЮніорБанку

Новини компаній

​З лютого 2015 року в Тернополі стартує новий навчальний рік БізнесШколи ЮніорБанку, в якій школярі з усіх районів області та міста Тернополя будуть опановувати основи фінансової грамотності, брати участь у ділових іграх та тренінгах, проходити стажування в банку, а також користуватися банківськими послугами за допомогою "дитячої" пластикової карти Junior.

Як повідомили в регіональному прес-офісі ПриватБанку, набір груп вже розпочався і триватиме, орієнтовно, до 23 лютого 2015 року, тому всім бажаючим варто поспішати, щоб не втратити нагоду стати учасником цієї цікавої освітньої програми. Записатися можуть учні віком від 10 до 15 років, для цього одному з батьків, який є власником картки ПриватБанку, потрібно підійти разом з дитиною на відділення ПриватБанку, взявши з собою свідоцтво про народження дитини. Навчання є повністю безкоштовним, а по закінченню школи студенти отримають дипломи та, за підсумками набраних під час навчання балів - чудові призи.

“Минулого року в місті Тернопіль набиралася лише одна група учнів, однак, ми не врахували, що бажаючих буде так багато, тому цього року було прийнято рішення про збільшення кількості навчальних класів, - каже бізнес-тренер Неля Товпишко. - Навчання дітей фінансовій грамотності дозволить сформувати вже з шкільного віку розуміння сутності грошей та правил користування ними. Дана інформація актуальна в наш час для кожної людини, тому батьки зацікавлені, щоб їх діти грамотно розпоряджалися фінансами”.

Програма фінансової грамотності ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все, це захоплюючий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, ігри і навіть соціальна мережа юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблена мультяшно-ігрова програма навчання, а для старшокласників - можливість практичного вивчення економіки, бізнесу і фінансів для вибору майбутньої спеціальності. Унікальна пластикова карта Junior, яка випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість не тільки користуватися "дорослими" можливостями і банківськими послугами, а й спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світу.

Заняття будуть проходити о 16.30 год. по п’ятницях за адресами:

- м. Тернопіль, вул. Руська, 37 (відділення “Центральне), тренер Товпишко Неля;

- м. Тернопіль, пр-т Ст.Бандери, 38 (відділення №16), тренер Дахим Ольга;

- м. Тернопіль, вул. Симоненка, 1а (відділення №22), тренер Процик Юлія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#набір учнів до БізнесШколи ЮніорБанку
Останні новини
Оголошення
live comments feed...