• Головна
  • Керувати «Мрією» Гути тепер буде людина Ахметова – онук одеського емігранта
16:45, 4 лютого 2015 р.

Керувати «Мрією» Гути тепер буде людина Ахметова – онук одеського емігранта

Кредитори "Мрії" обрали нове керівництво.

Генеральний директор агрохолдингу HarvEast Саймон Чернявський став гендиректором агрохолдингу "Мрія", який торік оголосив про дефолт, не зумівши розрахуватися зі своїми кредиторами.

Крім того, фінансовим директором "Мрії" призначено Тона Хулса, який з 2007 року обіймав посаду фіндиректора компанії Allseeds і Зерноторговельної компанії в Україні. Операційним директором агрохолдингу "Мрія" став Віктор Кухарчук, який протягом останніх 5 років працював директором з виробництва в компанії Trigon Agri (Данія), що володіє сільськогосподарськими активами в Україні, Естонії та Росії.

Зауважимо, що HarvEast належать групі СКМ Ріната Ахметова, інші 25% - "Смарт-холдингу" Вадима Новинського.

Холдинг "Мрія" донедавна належав родині Івана Гути. Однак після дефолту операційний контроль над "Мрією" отримали кредитори.

Як говориться в спільному прес-релізі кредиторів агрохолдингу «Мрії», вони покладають великі надії на нових керівників, які мають значний досвід управління агропромисловими компаніями в Україні та за її межами.

«Кредитори розраховують, що їхня діяльність забезпечить прозорість бізнесу« Мрії »і збереже провідні позиції компанії в аграрному секторі України», - відзначив керуючий директор, співголова Ротшильд в Росії і СНД, фінансовий радник Комітету кредиторів агрохолдингу «Мрія» Джованні Сальветті.

У свою чергу новопризначений гендиректор «Мрії» Саймон Чернявський додав, що сфокусує «зусилля на відновленні стабільної операційної діяльності холдингу і на забезпеченні зростання компанії в майбутньому».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Мрія" #Гута #кредитори
Останні новини
Оголошення
live comments feed...