18:01, 4 лютого 2015 р.

Разом переможемо

Лідер військово-політичного руху «Правий сектор», полковник Дмитро Ярош надіслав подяку міському голові Тернополя Сергію Надалу, а також волонтерам, капеланам, медикам та усім жителям Тернопільщини за підтримку бійців особового складу добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

«Висловлюємо щиру вдячність представникам місцевої влади, насамперед міському голові Тернополя Сергію Надалуза плідну співпрацю з бійцями добровольчих батальйонів, особовим складом ДУК «Правий сектор» і надану політичну, фінансову та матеріальну підтримку, виділення захисникам України земельних ділянок, будівництво житла, опіку над родинами полеглих героїв», - ідеться у листі.

Нагадаємо, що на останній сесії Тернопільської міської ради було виділено земельну ділянку для будівництва багатоквартирного житлового будинку для бійців-учасників АТО.

Також у Тернополі для бійців АТО виділяють земельні ділянки, учасники звільнені від сплати податку за нерухоме майно, діти учасників АТО у дошкільних навчальних закладах харчуються безкоштовно, а нещодавно Тернопільська міська рада передала бійцям чотири спецавтомобілі.

Надаємо текст звернення повністю:

Переможемо разом!

Головне командування та бійці Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» висловлюють щиру вдячність волонтерам, капеланам, медикам, підприємцям, усім чесним громадянам Тернопільщини за підтримку бойових дій націоналістів-бандерівців у всеукраїнській національно-визвольній боротьбі заутвердження державності української нації на своїй прабатьківській українській землі та у війні проти зовнішніх ворогів – московських окупантів.

Дякуємо усім за незламну віру в неминучу перемогу, патріотизм та жертовність, надану духовну, моральну, медичну, технічну, інформаційну, фінансову та матеріальну допомогу.

Висловлюємо щиру вдячність представникам місцевої влади, насамперед міському голові Тернополя Сергію Надалу – за плідну співпрацю з бійцями добровольчих батальйонів, особовим складом ДУК «Правий сектор» і надану політичну, фінансову та матеріальну підтримку, виділення захисникам України земельних ділянок, будівництво житла, опіку над родинами полеглих героїв.

Разом переможемо! І хай допоможе нам Бог!

Дмитро Ярош, полковник,

провідник ВО «Тризуб» ім. С. Бандери,

лідер військово-політичного руху «Правий сектор».

Разом переможемо (фото) - фото 1

Разом переможемо (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергій Надал #Дмитро Ярош подяка
Оголошення
live comments feed...