• Головна
  • Тернополян штрафуватимуть на 880-1700 гривень за самовільне встановлення зовнішньої реклами
21:00, 5 лютого 2015 р.

Тернополян штрафуватимуть на 880-1700 гривень за самовільне встановлення зовнішньої реклами

Людям заборонено самовільно встановлювати зовнішню рекламу, торгівельні лотки, павільйони – це порушення правил благоустрою, нагадує тернополянам начальник управління муніципальної поліції. Це адміністративне порушення, яке карається штрафом: від 880 гривень до 1700.

- По виявленню усіх цих порушень згідно повноважень, які закон нам дає, управлінню муніципальної поліції, то ми намагаємося встановити власника і направляємо для реагування в міліцію інформацію, що б вони вживали заходів і притягували винних по 164 статті, – каже tv4 СЕРГІЙ ВОЛКОВ, начальник управління муніципальної поліції Тернопільської міськради.

За встановленння малих архітектурних форм, а до них належать павільйони, огорожі, лотки, муніципальна поліція Тернополя за минулий рік склала 70 протоколів, а всього за 2014 рік направили на демонтаж 142 об’єкти.

- Цю лінію роботи ми рахуємо однією з головних. Уже лише в цьому році виявлено було в січні місяці три об’єкти по вулиці Симоненка і Тарнавського, складено три протоколи і направлено на демонтаж, – розповідає СЕРГІЙ ВОЛКОВ, начальник управління муніципальної поліції Тернопільської міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #штраф #880 - 1700 гривень #самовільне встановлення зовнішньої реклами
live comments feed...