• Головна
  • Система безпеки Smarsу може бути небезпечною для тернопільських дітей?
17:00, 8 лютого 2015 р.

Система безпеки Smarsу може бути небезпечною для тернопільських дітей?

Систему безпеки Smarsy, яку вже встановили у 10 тернопільських школах, та доцільність виділення на неї кошти з міського бюджету ще потрібно перевірити, вважають тернопільські активісти.

- Декілька років тому ця ж фірма була в Одесі, але під іншою назвою, – каже голова ТМО “Нівроку” Олександр Домбровський. – Тоді цим питанням займались одеські депутати і вони з’ясували, що сервера даної програми знаходяться у Америці. І на тих же самих серверах розміщені порносайти. Ця фірма тоді дуже швидко зникла з Одеси і тепер у нас, в Тернополі, ця ж програма.

Активісти вважають, що система безпеки Smarsу може бути небезпечною для дітей, які навчаються у тернопільських школах.

- Де є гарантія, що фото ваших дітей не з’являться на порталах педофілів? – каже активіст Володимр Ханас. – Більше того,  камери відстежуватимуть переміщення дітей.

Тому активісти вирішили перевірити дану систему аби дізнатись куди передається інформація з серверів, де зберігається  і хто її може використовувати, пише 20хвилин.

- Крім цього є питання доцільності виділення коштів на таку систему, – каже Олександр Домбровський. – Ми всі знаємо, які є прогавини у школах, коштів недостатньо. Тому цікаво чи на стільки ця програма є нагальною, щоб витрачати на неї 400 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #система Smarsy #небезпека #діти
live comments feed...