• Головна
  • Тернопільський банкір завдав шкоди банку на 60 тисяч
11:19, 30 серпня 2011 р.

Тернопільський банкір завдав шкоди банку на 60 тисяч

Прокуратурою м. Тернополя порушено кримінальну справу за ст.364 КК України стосовно колишнього заступника директора відділення одного з банків, за фактом зловживання ним службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки цій фінансовій установі.

Перевіркою щодо дотримання вимог законодавства про банки і банківську діяльність встановлено, що 5 жовтня 2005 року між фінансовою установою та комерційною фірмою укладено кредитний договір про надання споживчого кредиту в сумі понад 60 тисяч грн., для придбання автомобіля «Шевроле», 2005 року випуску.
В якості забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором укладено договір застави, відповідно до умов якого в заставну банку фірма передала автомобіль CHEVROLET Lacetti L чорного кольору.
Перевірка показала, що колишній заступник директора відділення, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи в інтересах фірми-кредитора, підписав та направив листа на адресу МРЕВ ДАІ УМВС України в Тернопільській області з повідомленням про зняття заборони на обтяження предмету застави. На підставі цього листа 2 жовтня 2008 року з автомобіля, який перебував у заставі, безпідставно знято обтяження чим позбавлено банк можливості повернути надані в кредит кошти.

Прес-служба прокуратури області

 Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...