• Головна
  • Волонтерство – справа сильних!
10:40, 10 лютого 2015 р.

Волонтерство – справа сильних!

Ситуація на Сході доводить, що все тримається на волонтерах. Волонтери віддають гроші, волонтери приносять речі, волонтери їх пакують і вони ж довозять бійцям все необхідне.
Та війна в країні не лише фізична, а й економічна. Потреба в підтримці та дії не лише на передовій, а й тут, в файному місті Тернополі. Власне тому міський осередок ГО "Об'єднання "Самопоміч" розвиває волонтерський рух. До волонтерства кличуть не лише молодь, а всіх охочих. Повірте, корисним може бути кожен. Є багато напрямків, які під силу вирішити добрим словом, увагою чи дією.

- Ми проводимо постійно діючі ініціативи: юридична консультація, комп'ютерні курси, соціальне репетиторство, Дні здоров'я в садочках, збір продуктів та речей для учасників АТО та багато інших заходів, - каже голова міського осередку ГО Андрій Грицишин. - Допомога дійсно потрібна і корисним може бути кожен. - В планах розвивати не лише ці напрямки, а й започатковувати нові. В Тернополі багато людей, які потребують підтримки, спілкування, фізичної помочі. Є купа проблем, які можна вирішити активністю громади. Якщо у вас є своє бачення змін і користі – це лише плюс. Потрібне фінансування? І це питання ми спільно зможемо вирішити. Та основне завдання – формування волонтерської бази, доступ до якої матимуть всі учасники. Допомога одне одному і робота по напрямках – правильний шлях в складний час.

Волонтерський рух, який, переконані, запрацює буде корисним не лише в громадських починаннях. Спільно можна вирішити багато поточних питань міста від благоустрою до соціальних послуг. Волонтерські відділи можуть стати структурними підрозділами управлінь та служб органів міської ради: контроль за витратою бюджетних коштів, їхнє раціональне використання, постійна підтримка тих, хто того потребує та швидке вирішення проблем Тернополя – все це в наших з вами руках. Приєднуйтесь!

ДОВІДКА

Стати учасником дієвого волонтерського руху просто: зверніться в міський осередок "Самопомочі" за номером 098-207-27-27, 52-27-27 чи завітайте в наш офіс по Руській, 52 (2 поверх).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #волонтери Тернопіль #Андрій Грицишин #Андрій Грицишин Самопоміч
live comments feed...