• Головна
  • Що зараз необхідно тернопільським бійцям на передовій?
10:30, 11 лютого 2015 р.

Що зараз необхідно тернопільським бійцям на передовій?

Доки постріли не вщухли, доки гинуть бійці на Сході, підтримка кожного українця вкрай необхідна. Особливо зараз, в зимовий період, каже волонтер Лілія Мусіхіна. Ще до травня будуть актуальними флісові костюми, а також теплі рукавиці, в’язані шкарпетки та зимові берци.

«Не маємо за шо купити флісову тканину для пошиття теплої білизни. Якщо хтось має можливість, знає, де можна придбати, не дорого, будемо дуже вдячні. Якщо – ні, можемо надати контакти, ми знайшли там сірійця одного в Хмельницькому, який відпускає нам фліс по долар п’ятдесят шість. Це найнижча ціна, нижче ми вже просто не знайшли. Для нас, практично, кожна копійка дуже дорога, бо ми закупляємо багато, економимо і можемо ще когось одягнути. Так, наприклад там, шили бушлати, за рахунок того, що десь на чомусь зекономилося, там залишилося трошки ватіну, трошки ще, вийшов один бушлат, тобто ще когось зігріли», – розповідає ІНТБ волонтер Лілія Мусіхіна.

З активізацією боїв на лінії фронту, з’явилася нагальна потреба в індивідуальних аптечках, каже Лілія Мусіхіна. Майже щодня у штаб «Самооборони» приносять ліки та медикаменти. Волонтери з них складають аптечки для бійців і відправляють на Схід.

«Туди, на червону зону, там де ведуться бої, там де йде обстріл, кладемо «Целокс», бандаж і обов’язково мусить бути протишокове, той самий «Налбуфін» або «Бутарфенол». Чому? В нас дуже часто, особливо під час, коли йдуть бої, люди дзвонять там, рідні бійців, якщо дізнаються, що трапилось і дякують нам за зайву покладену ампулу, за десь там, комусь там доданий бандаж і так далі, тобто це ті речі, які рятують життя», – каже Лілія Мусіхіна.

Тому усіх, хто прагне допомогти нашим бійцям, просять приносити гроші, речі та ліки у штаб «Самооборони», що на вулиці Грушевського, 1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бійці АТО #допомога
Останні новини
Оголошення
live comments feed...