• Головна
  • Підприємцям Тернопільщини пообіцяли два роки без жодних перевірок
15:00, 11 лютого 2015 р.

Підприємцям Тернопільщини пообіцяли два роки без жодних перевірок

Жоден чиновник чи інспектор не має прийти з перевіркою до представників бізнесу у найближчі 2 роки.

Про це під час прес-конференції в Тернополі заявив Міністр юстиції України Павло Петренко.

– Ми ввели на рівні закону заборону проведення будь-яких перевірок платників єдиного податку, представників малого і середнього бізнесу на два роки. Повторюю, будь-яких перевірок, мова йде про податкову фіскальну службу, всі інші агенції, інспекції. Це теж треба, щоб чітко знали люди: якщо сьогодні Ви малий чи середній підприємець, жоден інспектор чи чиновник не може прийти до Вас на перевірку. Якщо він це буде робити, він фактично порушує закон, в його діях можна побачити злочин – перевищення службових повноважень, – наголосив міністр.

Він також зауважив, що зараз чиновники масово уникають перевірки своїх статків.

– В кінці березня закінчиться ця друга хвиля і ми побачимо дуже багато цікавої інформації по тих чиновниках, які жили по незадекларованих доходах. Вже зараз ми маємо перші результати, коли частина чиновників відмовилася проходити цю перевірку, це є автоматичною підставою для їх звільнення. Мова йде про масову відмову серед суддів, 40 суддів не захотіли надавати декларації, проходити люстораційну перевірку, зараз по них я подав відповідні подання по звільненню. Матеріали по цих суддях ми передали в правоохоронні органи, – каже Петренко.

Окремо він розповів про прийнятий пакет законів щодо бюджетної децентралізації, тобто передачу повноважень місцевим органам влади, повідомляє ТВ-4.

– Дуже показовими будуть наступні пів року до місцевих виборів, коли люди побачать наскільки ефективними є їх місцеві очільники і наскільки вони є достойними для того, щоб бути переобраними на наступних виборах до міських, селищних, районних рад, – вважає Павло Петренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Петренко #міністр
Оголошення
live comments feed...