• Головна
  • Через зростання курсу долара подорожчала амуніція: як збирають на Тернопільщині допомогу для бійців?
20:30, 11 лютого 2015 р.

Через зростання курсу долара подорожчала амуніція: як збирають на Тернопільщині допомогу для бійців?

«Ми одні з тих, хто найкраще екіпірований серед усіх мобілізованих українців». Про це волонтерам Збаразького районного штабу національного спротиву по телефону кажуть мобілізовані збаражчани, які зараз знаходяться у навчально-тренувальних центрах в “Десні”, Старичах та Яворові.

«Те, що ви нам видали в штабі – на високому рівні», – процитувала слова одного з чоловіків волонтерка Іванна Козира і додала, що за це бійці щиро дякують усім землякам та українській діаспорі.

За минулий тиждень, з 5 по 10 лютого, у штаб надійшло майже 26 тисяч гривень, 100 євро(передав Ярослав Сергієнко), 200 доларів(переказала Леся Черниш з Канади), 300 доларів (переказав Вільям Авотінс з Канади). На 8 тисяч гривень було куплено 10 пар наколінників, 15 теплих балаклав, 12 комплектів форменного одягу. Бензиновий електрогенератор, який придбали українці Італії за участю нашого земляка Андрія Андрушкевича, відправлили бійцям 128-ї бригади у Дебальцево, пише Народне слово.

Крім цього, перевізники Присяжнюк та Дем’янюк придбали для бійців 48 банок м’ясних консервів, Михайло Мокрицький – дві упаковки рибних консервів, з Італії Андрій Дервецький та Володимир Твардовський передали 5 армійських светрів, Тарас Захарчук – 6 флісових та 12 теплих армійських светрів, 6 гольфів, Ірина Кривик, Ірина Филипів – продукти харчування. Батьки збаражанина Юрія Білана, який уже 13 років живе і працює в Щеціні у Республіці Польща, принесли від сина посилку з армійським одягом – 50 кітелів, 20 пар штанів, 22 футболки, 100 бафів(шарфів) та 20 пар ортопедичних наколінників. Вишнівецькі підприємці пошили 12 пар зимового взуття. Волонтери Тернопільського обласного штабу самооборони передали в Збараж маскувальні халати.

Окрему подяку Володимир Голоднюк висловлює Михайлові Гузьо, токару заводу Василю Чепілю та фрезерувальнику Петру Добровольському за те, що відгукнулися на прохання штабу і безкоштовно виготовили 10 багрів для розмінування – «кішок». До стрімкого зростання курсу долара один такий необхідний на передовій засіб коштував 250 гривень. Надзвичайно важливу і потрібну роботу безкоштовно робить майстер з ремонту взуття Роман Шурхай, який ремонтує беушне армійське взуття, підвіси до касок, а також клеїть на бронепластини демпфера з поліуретану та осколко-вловлювачі з армованої гуми.

- Ми самотужки формуємо бронежилети, – каже Володимир Голоднюк, – окремо купуємо жилети та бронепластини і завдяки цьому «броники» обходяться нам в рази дешевше, а відтак їх можна придбати більше. Варто зазначити також, що усі бронеплити для майбутніх бронежилетів проходять тестування – прострілюються.

Уже не вперше в.о. головного лікаря Збаразької центральної районної комунальної лікарні Валерій Суконнік допоміг штабу медикаментами для індивідуальних аптечок бійців АТО, які невтомно формує волонтерка штабу Ірина Горощук. Керівник районного штабу національного спротиву Володимир Голоднюк також дякує усім аграріям району, які надали фінансову допомогу для забезпечення вйськових-земляків , а це 90 тисяч 600 гривень, і розраховує на подальшу тісну співпрацю з усіма керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Наразі потреби штабу – кошти на каски і бронежилети, а також треба поповнити запаси засобів гігієни та цигарок.

Громадська організація “Штаб національного спротиву Збаразького району”

№ рахунку 26000055109726, ПАТ КБ ПРИВАТБАНК, ЄДРПОУ 39570509,

МФО 338783. Призначення платежу – благодійна допомога для бійців АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Курс долара #амуніція #Тернопільщина #допомога для бійців
live comments feed...