• Головна
  • Тернопільські священики закликають людей не переховуватися від мобілізації
19:00, 12 лютого 2015 р.

Тернопільські священики закликають людей не переховуватися від мобілізації

Представники церкви соромлять людей, які переховуються від служби у війську. Військові ж, тим, хто  уникає мобілізації на Тернопільщині нагадують про відповідальність, яку законодавець посилив.

Мешканців області вкотре закликають до патріотизму на ділі. Людей, які переховуються від служби в війську, соромлять представники церкви й нагадують місцевій владі, що мобілізація їх теж стосується.

– Захист слабших людей, які самі за себе не можуть постояти, я маю на увазі дітей, жінок – то є обов’язок тих, хто може захистити. Кожен мужчина, властиво, мусить бути свідомий, що він стоїть не за себе лише самого, але за людей, які, на жаль, не мають змогу себе захистити. То можуть бути різні вікові категорії, престарілі батьки і так далі. Тому це є обов’язок кожного чоловіка, і очевидно тут позиція церкви є однозначна по відношенню до того, що відбувається в цій оборонній війні, до якої ми фактично примушені, – говорить tv4 священик УГКЦ, доктор історичних наук отець Віталій Козак.

– Незалежно якої церкви – йдуть в капеланство туда і помагають. Безкорисно, без нічого. Але іменно наша українська церква, чи це Греко-католицька, чи Автокефальна, чи Київського патріархату – вони виконують свою місію чітко, ми знаємо. І треба нагадати людям – і батькам, і матерям, що війна не тільки на Сході – війна повинна бути і тут. Ми повинні віддати останню сорочку для того, щоби ми захистили свою Українську державу, і тут якихсь розмов чи якихсь перечень і так далі. Хто тікає – то мені просто прикро, мені просто навіть не зрозуміло, чому тікає? Як він буде дивитися в очі тому сусідові, що захищає Українську державу, чи та мама чи тато, а її син ховається десь поза плечі? – вважає настоятель Надставної Церкви, священик УАПЦ отець Дмитро Лисак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #священики #переховуватися від мобілізації
Оголошення
live comments feed...