• Головна
  • 44-та окрема артилерійська бригада дислокуватиметься в Тернополі
20:30, 12 лютого 2015 р.

44-та окрема артилерійська бригада дислокуватиметься в Тернополі

У Тернополі відновили військову частину. Відтепер 44-та окрема артилерійська бригада дислокуватиметься в місті на місці колишньої 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади. Рішення про створення бригади Міністерство оборони України прийняло ще на початку вересня минулого року. Служитимуть у частині мобілізовані та військовослужбовці контрактної служби.

На базі розформованої 11-ї гвардійської артбригади відтепер буде 44-та окрема артилерійська. В бригаді вже підготували три дивізіони, які воюють на Сході з середини жовтня, та одну окрему батарею від четвертого дивізіону. Служитимуть у відновленій бригаді мобілізовані та військовослужбовці контрактної служби.

– Будуть переглянуті питання підготовки особового складу. Враховуючи, що особовий склад, який до нас прийшов – це 99% прийшли по мобілізації. Дуже мало особового складу – кадрового. Особовий склад, який прийшов по мобілізації – пройшло багато часу, коли вони займалися артилерійською справою, тоому буде приділено більше часу цій категорії військовослужбовців, – розповів тв4 в.о. командира 44 окремої артбригади Олег Лісовий.

Артилерія у сьогоднішній ситуації на Сході має одне з вирішальних значень, каже Олег Лісовий.

– На сьогоднішній день артилерія – це є дійсно Бог війни, і успіх в операціях на Сході країни залежить саме від нашого славного роду військ. Так як завжди писали в керівних документах, що 70- 80% вогневого ураження полягає саме на артилерію. На сьогоднішній день я думаю навіть більше, всі 90% і навіть більше, – говорить Олег Лісовий.

Інфраструктура військової частини в Тернополі збереглася непогано, каже Олег Лісовий. Підрозділи укомплектовані на 90%, однак від додаткової допомоги влади, тернополян та волонтерів не відмовляться. Місто готове допомогати.

– Місто готове долучитись для того, щоб допомогти частині, адже міська рада прийняла програму підтримки обороноздатності Тернопільського гарнізону, є на це передбачені кошти. Сьогодні ми говорили з командиром про те, що потрібно в першу чергу допомогти і я думаю, що і місто і тернополяни будуть допомагати. Сподіваюсь, що вдасться відновити те, щоб люди могли служити ближче додому з часом, коли завершаться військові дії. Та й в цілому це є позитивно для міста, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Тернополяни відновленій частині вже допомагають, зокрема у ремонті техніки, каже військовослужбовець Анатолій. Чоловіка мобілізували під час третьої хвилі у вересні минулого року. Спочатку Анатолій служив на Яворівському полігоні, згодом – переїхав у Тернопіль.

– Хочемо, щоб Ви нам допомогли у ремонті даної техніки, бо в нас не вся техніка працює, вже дехто нам надає допомогу, може не всі знають, що ми тут є, ми вже тут два тижні є. Тому хто надав допомогу – спасибі велике, а хто ще не надав, то, будь ласка, допомагайте, хто може, ми завжди будемо раді.

Більше про роботу відновленої військової частини у Тернополі дивіться в програмі “Тернопільська міська рада інформує” в неділю, 15 лютого, одразу після випуску “Провінційних вістей тиждень”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #військова частина
live comments feed...