• Головна
  • У Тернополі дітей евакуюють зі шкіл
08:30, 13 лютого 2015 р.

У Тернополі дітей евакуюють зі шкіл

Як діяти у надзвичайних ситуаціях вчились сьогодні і у Тернополі. Евакуювали людей у третій школі міста. Там провели відповідні навчання з цивільного захисту. Відпрацьовуючи  вибухонебезпечні ситуації, діти й дорослі покинули приміщення організовано й у норматив вклалися. Такі тренувальні тривоги проведуть в усіх школах Тернополя вже у найближчі дні.

– Увага всім! Говорить шкільний радіовузол. Оголошуємо про загрозу виникнення надзвичайної ситуації. В будинку школи виявлено підозрілий предмет, в будівлі школи бути небезпечно!

Ось так почалася евакуація дітей та дорослих із третьої школи Тернополя. Кажуть, якби не було електрики, для попередження напоготові звичайні дзвоники й гучномовці, повідомляє тв4. По оголошенні тривоги діти без зайвої метушні й галасу покинули приміщення. Відпрацьовували дії при різних надзвичайних ситуаціях.

На випадок радіації – у підвалі третьої школи Тернополя є відповідне сховище, кажуть, і безпечне і розважитись є чим.

– Отут ми почали робити, тренажери використовувати, а там тенісний стіл ставимо в звичайні моменти.

Відпрацювання евакуації дітей та працівників відповідно до розпорядження міського голови проведуть в усіх школах. Це, вважають, допоможе дітям і знати що робити і вміти це робити. Такі заходи – можливість виявити прогалини в системі цивільного захисту.

– В Тернополі розроблено й діє система як повинні діяти всі системи цивільного захисту в таких ситуаціях. Зараз ми хочемо відпрацювати на практиці, на скільки воно дієво, побачити під час таких тренувань – де є насправді проблеми, що потрібно доробити, що потрібно додатково навчити, які приміщення підготувати, щоб бути готовим, тому що ситуація, на жаль, є непевною, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #евакуація #школярі
Оголошення
live comments feed...