• Головна
  • Тернопільська обласна прокуратура продовжує лукавити
12:45, 13 лютого 2015 р.

Тернопільська обласна прокуратура продовжує лукавити

Не бачити корупційного діяння намагається обласна прокуратура.

Такий висновок можна зробити з офіційного повідомлення відомства:

"На одному з місцевих інтернет-видань опубліковано повідомлення про відсутність реагування прокуратури області на кримінальне правопорушення, вчинене за участі одного із заступників ОДА поблизу Золочева Львівської області 3 січня 2015 року.

Як йдеться у повідомленні інтернет-видання, посадовець ОДА використовуючи службовий транспорт в приватних цілях у вихідний день за межами Тернопільської області 3 січня 2015 року спричинив ДТП поблизу Золочева Львівської області, а прокуратура області не здійснює належного розслідування зазначеного кримінального правопорушення.

Повідомляємо, що відповідно до вимог КПК України прокуратура Тернопільської області не розслідує та не здійснює процесуального керівництва у розслідуванні жодного кримінального правопорушення, вчиненого посадовцем ОДА на території Львівської області.

Так, відповідно до ст.218 КПК України досудове розслідування здійснюється слідчим того органу досудового розслідування, під юрисдикцією якого знаходиться місце вчинення кримінального правопорушення.

Тому, кримінальне правопорушення, вчинене на території Львівщини, за територіальною підслідністю розслідують правоохоронні органи Львівської області та процесуальне керівництво здійснює відповідна прокуратура цієї ж області".

Керівництво прокуратури невдовзі буде знову битися в груди, як воно запекло бореться з корупцією. При цьому нехтуючи той факт, що ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ чиновник взяв у вихідний день службовий автомобіль, який надається для службових поїздок працівників ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОДА, і зробив це на території ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ області.

Саме на це звертають увагу прокуратурі місцеві ЗМІ, а не на факт ДТП, яке сталося в іншій області і розслідується іншим відомством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корупція #прокуратура
Оголошення
live comments feed...