• Головна
  • На яких вулицях Тернополя розміщені дорожні знаки з помилками?
18:00, 13 лютого 2015 р.

На яких вулицях Тернополя розміщені дорожні знаки з помилками?

Комунальники обіцяли усунути недоліки в розміщенні дорожніх знаків у районі «шостого магазину». Але після ремонту вулиці Збаразької наробили нових помилок.

Нова схема дорожнього руху поблизу «шостого магазину» передбачає, що головною дорогою буде кільце. Однак відповідні знаки минулого року встигли встановити тільки при в’їзді на кільце зі сторони вулиці Збаразької. На усіх інших в’їздах залишилися старі знаки. Відтак виникають дорожні казуси.

Наприклад, при в’їзді на кільце з вулиці Галицької розміщені знаки «Дати дорогу» і «Напрямок головної дороги» - з вулиці Хмельницького по вулиці Збаразькій.

У той же час на Збаразькій при в’їзді на кільце розміщені знаки «Дати дорогу» і «Напрямок головної дороги», який вказує, що головним є кільце.

Згладжує ситуацію те, що вдень працюють світлофори і водії їдуть, керуючись їх сигналами. Але в темну пору доби може виникнути ситуація, що, їдучи з вулиці Галицької, водій зупиняється на кільці, бо ж знак йому показує, що головна дорога - по Збаразькій і Хмельницького. У той же час, інший водій, виїжджаючи з вулиці Збаразької, теж зупиняється, аби пропустити того, хто уже на кільці. Адже йому знаки вказують, що головна дорога - на кільці, пише 20 хвилин

На жаль, це не єдина помилка у роміщенні дорожніх знаків біля «шостого магазину».

У №43 від 22 жовтня 2014 року у публікації «Неправильні знаки у Тернополі» ми детально вказували на три помилки в організації дорожнього руху у згаданому районі. Ну нехай одне із зауважень - спірне, але ж залишаються ще дві помилки.

Перша із них - це неправильна розмітка на вулиці Збаразькій. Там намалювали подвійну суцільну лінію, хоча якщо на дорозі в обох напрямках є три смуги для руху, наноситься тільки одна суцільна лінія. Одну суцільну лінію можна перетинати для того, щоб обігнати одиночний транспорт, який стоїть або рухається зі швидкістю до 30 км/год. Подвійну суцільну лінію не можна перетинати за жодних обставин.

Завдяки погоднім умовам та якості виконаних робіт ця помилка усунута природою - розмітки на Збаразькій уже не видно. Тепер залишається сподіватися, що навесні цього року комунальники нанесуть правильну розмітку.

Друга помилка - відсутність знаків «Головна дорога» та «Напрямок головної дороги» при в’їзді під залізничний міст зі сторони кільця. Там є розгалуження - дороги на вулиці Крушельницької і Хмельницького. Яка із них головна - невідомо, оскільки немає відповідних знаків.

За відсутності знаків водії, які виїжджають з-під мосту і їдуть на вулицю Хмельницького, мають пропустити тих, що з вулиці Крушельницької в’їжджають під міст, оскільки у них є перешкода справа. Для водіїв, які їдуть з вул. Крушельницької, стоїть знак «Дати дорогу» та вказаний напрямок головної дороги - від мосту до вул. Хмельницького. Тобто знову патова ситуація, коли дати дорогу мають обоє водіїв.

Цей недолік досі не усунутий.

У відділі технагляду міськради запевнили, що район «шостого магазину» наразі не є місцем концентрації ДТП, однак старі і нові помилки в розміщенні знаків пообіцяли все ж таки усунути. Але тоді, коли будуть кошти.

- Нова схема дорожнього руху передбачає, що головна дорога в районі «шостого магазину» буде проходити через кільце, - розповідає старший інженер відділу технагляду міськради Тарас Луканюк. - Минулого року ми зробили капітальний ремонт вулиці Збаразької і встановили там дорожні знаки, згідно з новою схемою руху. На всіх інших вулицях, що прилягають до кільця, знаки не міняли. На це не вистачило коштів. Тому й виникла така ситуація. Цього року плануємо встановити усі необхідні дорожні знаки й усунути вказані недоліки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вулиці #Тернопіль #дорожні знаки з помилками
Останні новини
Оголошення
live comments feed...