• Головна
  • Тернопільска ОДА засвідчила свою безпорадність щодо забезпечення мобілізації
12:00, 20 лютого 2015 р.

Тернопільска ОДА засвідчила свою безпорадність щодо забезпечення мобілізації

Додаткові заходи щодо проведення мобілізації обговорили під час наради, яку провів виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак.

Про це звітує прес-служба ОДА, запевняючи, що процес проведення мобілізації у Тернопільській області перебуває під контролем керівників Тернопільської облдержадміністрації.

Однак якщо проаналізувати, чим саме вирішило займатися керівництво ОДА, то можна дійти до висновку, що на коридорах влади й гадки не мають, які ефективні заходи можна вжити для належного проведення мобілізації.

Нагадаємо, наразі план з мобілізації по області виконаний трохи більше як на 50%.

«Ми розробимо відповідні інформаційні листівки із рекомендаціями щодо проведення мобілізаційної роботи і направимо їх головам районних державних адміністрацій, міських та сільських рад. Також підготуємо запити в управління СБУ, МВС та прокуратуру області щодо розшуку та притягнення до відповідальності порушників чинного законодавства стосовно мобілізаційної підготовки та мобілізації», - зазначив Іван Крисак.

Слід зазначити, що осіб, які уникають мобілізації, в пошук уже подав військкомат і очевидно, цих людей розшукують. Письмові подання, відписки правоохоронців і спецслужб навряд чи щось суттєво змінять.

Особливого сенсу розсилати листівки головам РДА і керівникам органів місцевого самоврядування, після численних зустрічей з ними  та обговорення питання мобілізації, теж немає.

Наразі складається враження, що представники влади за звичкою лише створюють видимість діяльності. Однак якщо в загальному такий номер проходить, то тепер, коли треба видати «на гора» конкретний результат щодо виконання плану з мобілізації, невміння ефективно працювати стає очевидним.

Чи може керівництво Тернопільщини навпаки заробляє собі бали, «граючи вар’ята» і роблячи все для того, щоб жителі області не попали в АТО і зберегли своє життя?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #мобілізація
Оголошення
live comments feed...