• Головна
  • Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!
18:19, 4 вересня 2011 р.

Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!

На початку березня ми дивували читачів 0352 радісною та неймовірною новиною – у статті Екстремальні пологи в таксіhttp://www.0352.com.ua/article/46944 ми розповідали про щасливі пологи у таксі.

5 вересня дівчинці виповниться рівно півроку. Напередодні цього маленького свята, яке відзначать у родині Гетьманів скромно, плануючи влаштувати  справжній бенкет вже на перший день народження, ми відвідали героїв нашої публікації.

- Про цей випадок, здається, чули вже усі. Коли я нещодавно була у Польщі, то навіть там  прості люди переказували одне одному історію українських пологів у таксі. – каже сестра Тані Наталя. – завдяки публікації на сайті 0352.com.ua про народження Каті дізналися в усьому світі!

- А чи не відгукнувся ваш щасливий водій таксі?

-         На жаль, ні. Ми його шукали всюди, у всіх автопарках, і в Тернополі, і в Збаражі… Мабуть, він звільнився. Ми буквально до кожної чорної машини таксі підходимо, як бачимо на вулиці і запитуємо, але – безрезультатно. – каже подружжя Гетьманів.

Цікавимося, як росте малеча.

- Катруся вимовляє перші слова: «тато, де, дай». Слова «мама» не говорить. А от «тато» - постійно. Вона тата першим побачила. – пояснює, пишаючись, батько Андрій.

Дівчинка дуже компанійська, любить товариство інших малюків, і дорослих теж – починає говорити щось до себе, «танцювати», прагне привернути увагу. Однак інколи може злякатися великої кількості незнайомих людей. Маленька росте допитливою, непосидючою: за нею потрібно постійно стежити. Братику Андрійку таку місію ще не довіряють, але старша донька Гетьманів Інна залюбки доглядає за сестричкою.

Катя здорова і весела дівчинка. На радість батькам дуже чемна. Лягає спати у 20.00, прокидається  о 9.00, дотримується режиму. Не турбує батьків плачем вночі. Золота дитина!

- Зараз ріжуться два зубики, але Катруся не плаче. Взагалі, тьфу-тьфу-тьфу, немає проблем зі здоров’ям. Так хіба часом животик заболить і все. Любить наша Катя попоїсти, причому їсть все: любить дуже картопельку, яблучка, хоче печива. Оце влітку спробувала і полюбила ласувати кавуном! А вчора їла капусняк. – розповідає мама Таня .- Лікарка наша дивується: дитина має набирати по 600 грам, а наша Катя – по 1200 г. Ми її важили в липні десь то була 7 800 г, зріст – 67 см. Швиденько росте. Доводиться купувати весь новий одяг, бо братик і сестричка старші, від них не залишилося в «спадок» ні повзунків, ні кофтинок. Все довелося купувати нове: і ліжечко, і коляску, а скільки грошей витрачаємо на підгузки! Зараз найбільше коштів з сімейного бюджету йде на дитину. Начебто маленька, але потрібно завжди мати поруч потрібні ліки – про всяк випадок… Один крем дитячий вартує 50 грн за маленький тюбик. Але ми справляємося. Аби Катя була задоволена і здорова!

- Наша Катя любить танцювати, взагалі музику любить. Ми з нею ходимо гуляти і в двір, і в парк, на свіжому повітрі наша лялька засинає. Так само має улюблені пісні, під які одразу поринає в сон. Навіть на площі, на концерті Скрябіна, незважаючи на гамір – спала. І коли ми гуляли з нею на Днях міста, то під «ТІК» ще танцювала, а під інші мелодії – дрімала, доки феєрверк не розбудив її. – ділиться сестра, дев’ятикласниця Інна.

А ще у Каті незвичне як для дівчаток захоплення. Хоча, зважаючи на обставини, за яких дитинка з’явилася на світ, – все логічно. Катруся дуже любить гратися машинками! Імітує звуки автомобіля, «бібікає», гудить… і одразу простягає ручки до іграшок на колесах.

Тому символічний подарунок від редакції Каті – іграшкова машинка - одразу стала для неї бажаною забавкою.

Сердечно вітаємо Катрусюта її родину і бажаємо багато приємних сюрпризів!

Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-1
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-2
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-3
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-4
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-5
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-6
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-7
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-8
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-9
Маленька тернополянка, яка народилася в таксі, любить гратися машинками!, фото-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...