• Головна
  • В тернопільських школах оголошують карантин
20:00, 26 лютого 2015 р.

В тернопільських школах оголошують карантин

Деякі школи Тернопільщини пішли на вимушені канікули. Свої корективи у навчальний процес вносить грип. З кожним тижнем кількість захворілих зростає, тому медики вимушені вдаватися до таких дій. Однак панікувати не варто, кажуть епідеміологи. Ситуація є керованою, в жодному районі області показники захворюваності не перевищили порога.

– Показник захворюваності на грип та ГРВІ за останній тиждень становить 52,9 випадків на 10 тисяч населення, при епідпороговому значенні 87,9 випадків. Кількість захворілих збільшилась у порівнянні з попереднім тижнем на 22,7% і становить 5655 осіб. Найчастіше хворіють діти до 18 років – майже  62,2% від загальної кількості, 39,2% – школярі, – розповідає Номер один начальник відділу епідеміології Головного управління Держсанепідслужби в області Марія Павельєва.

Минулого тижня в області на карантин закрили 13 шкіл, а у восьми навчальних закладах припинили роботу окремі класи. Частина колективів уже відновили роботу, але їх на вимушеному відпочинку змінили інші школярі.

– У зв’язку з нестабільною ситуацією щодо захворюваності призупинено навчання в окремих школах. Наразі припинено навчання у п’яти школах чотирьох районів області. У Тернополі практикується призупинення навчання в окремих класах. Два класи закрито у ЗОШ №19 та один клас у школі №4. У деяких колективах відсутні більше половини учнів, – каже Марія Павельєва.

З початку епідсезону 2014/15 рр. щеплено проти грипу 7360 осіб, що становить 0,7% від населення області, при середньодержавному показнику 0,4%. Тернопільщина займає друге місце по Україні за кількістю щеплених від грипу, однак у співвідношенні до кількості населення області це надто малий показник, щоб можна було говорити про колективний імунітет, каже Марія Павельєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #школа #карантин
Оголошення
live comments feed...